Kaş Kiralık Villaları | Yedihome Villa Kiralama

image
image
850 ₺ / Gece

Villa Meri

Kaş ,Çukurbağ mahallesinde özel havuz ve jakuzilidir. Phellos antik yerleşiminin altında huzurlu ve sessiz tatil için keyifli bir villadır.

image
2.250 ₺ / Gece

Villa Phellos

VillaPhellos’ta kendinize “iyi ki böyle yerler var” diyeceğiniz Akdeniz’in incisi Kaş’ta tarihi yerler ve aktivitelerle, ister kültür isterseniz adrenalin dolu bir tatil sizi bekliyor.

image
0 ₺ / Gece

Villa Doğa

Villa doğa, yedihome ayrıcalığı ile doğal yeşillikler içerisinde size huzurlu bir tatil imkanı sunuyor.

image
1.000 ₺ / Gece

Villa Bozdağ -2

Villa Bozdağ Kaş Çukurbağ köyü içeisinde yer alan korunaklı villadır. Standart bir iç donanıma sahip olup yeşil bir doğa içinde geniş bahçesi ile misafirlerimizin memnuniyeti ön planda tutularak konumlandırılmıştır.

image
1.000 ₺ / Gece

Villa Bozdağ - 1

Villa Bozdağ - 2 Kaş Çukurbağ köyü içeisinde Villa Bozdağ ile yan yana korunaklı bir villadır. Doğa içerisinde sessiz, sakin, yeşilliklerle dolu bahçesiyle misafirlerimizin memnuniyeti düşünülmüştür.

image
570 ₺ / Gece

Villa Derin

Villa derin Antalya'nın Kaş ilçesinde korunaklı havuzlu muhafazakar tatil villasıdır, Yedihome hizmet farkıyla Villa Derin'de unutulmaz bir tatil yaşayın.

image
770 ₺ / Gece

Villa Gülce - 1

Villa Gülce 1 Kaş Çukurbağ köyünde doğa manzaralı, huzurlu mükemmel bir konumdadır, Kaş merkeze 10 km mesefededir. Yedihome güvencesiyle Villa Gülce 1 Kiralayın.